+ 45 27 11 78 64
+ 45 91 98 22 29
+ 38 (068) 701 10 11

Danish Inetrnational Connections - одна з найбільших європейських компаній, яка пропонує студентам і випускникам аграрних спеціальностей, а також людям, які хотіли б зв’язати своє життя з сільським господарством, можливість отримати місце практиканта або робітника на одній з великих ферм або теплиць в Європі і за її межами.  За 10 років ми надали практикантські  і робочі місця в Європі більш ніж 7500 молодим людям з різних країн СНД і Європейського Союзу.

Компанія DIC була заснована в 2007 році Наталією Йоргенсен, яка в 2002 році, будучи студенткою Уманського педагогічного університету, одна з перших поїхала на міжнародне стажування і побачила в цьому унікальну можливість для молодих людей, які хочуть побачити світ і одночасно отримати деякий практичний досвід, попрактикуватися в англійській мові і що не менш важливо – покращити своє матеріальне становище. З цього моменту наша компанія роширилась, в 2017 році відкрилась філія нашої компанії в Україні, в рідному для Наталії  місті Умань, Черкаської області. В цьому ж році, ми плануємо відкрити офіси в Молдові, Румунії, Росії.

У нас укладені контракти з найбільшими аграрними ВУЗами України, Румунії та Угорщини, такими як:

 • Харківська державна зооветеринарна академія
 • Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва
 • Дніпропетровський державний аграрний університет
 • Львівський національний аграрний університет
 • Львівський національний університет ветеринарної медицини і біотехнології
 • Херсонський державний аграрний університет
 • Університет Сільськогосподарських наук і ветеринарної медицини Клож-Напока
 • Університет св. Іштвана в Будапешті

Ми вважаємо, що міжнародне стажування – це відмінна можливість покращити свої професійні навички та вдосконалити знання іноземних мов, необхідних, для того щоб в майбутньому знайти гідну роботу. Участь в закордонному стажуванні помітно доповнить ваше резюме, показавши вас як сміливу, незалежну людину, відкриту для всього нового, наділену гнучкістю та вмінням адаптуватися. Саме з цієї причини , стажування за кордоном стало дуже популярним і затребуваним серед студентів і молодих спеціалістів, які серйозно занепокоєні своєю подальшою кар’єрою.

Щоденно ми розробляємо нові програми, щоб кожен хто звернувся до нас, зміг знайти саме ту, яка його влаштує. Наші спеціалісти підберуть для вас програми з урахуванням ваших індивідуальних здібностей та потреб. Ваші кваліфікація, мовні навики, досвід попередніх стажувань, прагнення та особисті переваги будуть мати вирішальне значення при прийомі на одну з наших програм. Ми завжди з радістю приймемо ваше резюме, навіть якщо на даний момент ваші дані не відповідають жодній із запропонованих програм. В такому випадку, ми підкажемо вам, як в найкоротший термін і з 100% гарантією покращити своє резюме.

Якщо ви вважаєте за необхідне покращити свій мовний рівень до початку програми, ми направимо вас на наші мовні курси, де професійні викладачі англійської та німецької мов, особисто в нашій школі або ж віддалено по Skype, допоможуть вам підтягнути мову до потрібного рівня, здати необхідні тести та почувати себе більш впевнено за кордоном.

Ми хочемо максимально мінімізувати ваші витрати на програми і пропонуємо найнижчі ціни, надаючи при цьому найвищий рівень сервісу. Деякі програми ви зможете оплатити уже після початку і після отримання першої зарплати.

 По закінченні програми, учасники отримують сертифікат про проходження стажування і рекомендації для подальшого працевлаштування (по додатковому запиту).

 Наша компанія надає комплексні послуги, які включають в себе

 • Вибір програми
 • Допомога в написанні резюме і супроводжуючих листів
 • Пошук роботодавця
 • Складання робочого контракту
 • Підготовку документів для посольства
 • Супровід вашої справи, поки вона знаходиться на розгляді в міграційній службі
 • Консультації з питань, пов’язаних з соціальним забезпеченням, оподаткуванням в тій країні,в якій буде проходити практика
 • Реєстрацію вас в країні перебування і в податковій службі
 • Підтримку протягом всього терміну проходження практики

Хочете змінити на краще ваше економічне становище і одночасно отримати безцінний досвід роботи – звертайтеся до нас.

Ми допоможемо змінити ваше майбутнє на краще!

З повагою

Команда Danish International Connections