+ 45 27 11 78 64
+ 45 91 98 22 29
+ 38 (068) 701 10 11

Професійна школа мов пропонує вивчення іноземної мови шляхом використання сучасник методик і технологій. Ми пропонуємо вам платформи провідних мовних ресурсів, навчальні посібники різного рівня відомих європейських  університетів та викладачів, он-лайн спілкування з носіями мови, ігри, відео, пісні та багато іншого, що  допоможе вам опанувати мову в зручний для вас час і за програмою, яка вам до вподоби.

Наш підхід до навчання – це творчість, невимушеність, гра, розвага, щоденна практика мови і мотивація до її вивчення. Наші викладачі працюють з вами і для вас, адже по закінченню кожного заняття учень  аналізує подачу матеріалу і тим самим поліпшує методику викладання в школі.

 

Професійна школа мов в Умані  - це можливість опанувати іноземну мову в зручний для вас час і за методиками, які вам  пасують.  Ми працюємо над вдосконаленням  методичної бази та пошуку нових форм і методів навчання.  Кожне заняття – це крок до опанування не лише нової мови, а й культури та побуту різних народів світу. Це шанс побувати за кордоном заочно, аби в подальшому бути конкурентоспроможним на ринку праці як в Україні так і за кордоном. На даний момент, в нас діє програма по підготовці студентів до здачі КЕТ А2. Молоді люди мають доступ до Інтернет ресурсів та до матеріалів, які допомагають у підготовці до екзамену.  

KET – це ключовий тест з англійської мови, перший іспит з основної серії Cambridge ESOL, який відповідає рівню Pre-Intermediate або рівням A1-A2 за шкалою CEFR. KET тест підтверджує володіння англійською мовою на базовому рівні, в межах навичок повсякденного спілкування. Тест KET використовує лексику повсякденних ситуацій. Серед чотирьох навичок, які перевіряються, - письмо, читання, аудіювання та говоріння. Іспит перевіряє і оцінює рівень володіння мовними навичками на практиці, які будуть корисними в роботі, навчанні і подорожах.

 

Ми пропонуємо вам вивчати англійську мову дистанційно, через Skype, чи інші супутні програми. Дистанційне навчання - це ефективний спосіб оволодіння мовою посередництвом  програм та інтерактивних засобів навчання. Викладач, перебуваючи перед своїм комп'ютером, веде заняття, спілкуючись зі слухачами, використовуючи мікрофон і навушники. Кожен учасник он-лайн навчання бачить на своєму моніторі всі дії викладача, чує його лекцію.

Зараз вже не обов’язково знаходитись поруч з викладачем. Фахівець XXI століття - це людина, яка вільно володіє сучасними інформаційними технологіями, постійно підвищує і вдосконалює свій професійний рівень. Проте одною з головних перешкод, що виникає на шляху тих, хто бажає продовжити навчання (враховуючи, що більшість з них вже працює), є брак часу. Більшість не має можливості приїжджати кожного дня на заняття до навчального закладу. Іншою значною перешкодою є відстань. Тому саме ця форма навчання – це вирішення всіх проблем, на шляху до опанування англійської мови.