+ 45 27 11 78 64
+ 45 91 98 22 29
+ 38 (068) 701 10 11
Картинка страны
Словаччина

 Сільське господарство Словаччини добре  розвинене, багатогалузеве  та ґрунтується на сучасній матеріально-технічній базі й інфраструктурі. Головне місце у тваринництві займає розведення великої рогатої худоби. Поголів'я великої рогатої худоби становить 0,9 млн. голів, свиней 2,1 млн. голів, овець 0,4 млн. голів і птиці — 13,4 млн. голів. На Подунайській низовині поширене стійлове і пасовищне утримання великої рогатої худоби, в гірській частині — пасовищне. Свиней відгодовують на сало та м'ясо. Овець розводять головним чином на карпатських пасовищах, туди їх переганяють, як правило, влітку, а навесні і восени овець випасають на пасовищах коло сіл. Словаччина виробляє близько 400 тис. т. м'яса, в тому числі близько 100 тис. т. м'яса птиці, 1,2 млн. л. молока, 1,6 млн. штук яєць 2,1 тис. т. овечого сиру та 1,1 тис. т. вовни. Надої молока від однієї корови становлять 3,2 тис. л. на рік.

Картинка страны
Австралія

Австралія є одним з лідерів по виробництву сільськогосподарської продукції серед країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону. Так, наприклад, в Австралії знаходиться 14% всього світового поголів’я овець, що робить країну найбільшим постачальником вовни в світі. Крім того, в прибережних районах розвинуто молочне і м’ясне тваринництво (на півночі Австралії), свинарство, птахівництво, бджільництво, розведення скакових коней і верблюдів. В областях, де сільське господарство має змішаний характер, розведення овець і ягнят супроводжується виробництвом пшениці. Головний район посівів пшениці, так званий «пшеничний пояс», простилається полосою в 70-300 км, шириною від міста Брисбена в штаті  Квінсленд,  до півдня Австралії.  Крім пшениці на корм вирощують жито, овес, ячмінь, кукурудзу.

Картинка страны
Швейцарія

 Пост-студентська практика в Швейцарії для випускників аграрних ВНЗ і середніх спеціальних навчальних закладів  - це унікальна можливість отримати додатковий досвід, в країні з розвиненим аграрним сектором, вже після закінчення навчання.
Важливими умовами для отримання практики в цій країні є наявність досвіду роботи за кордоном (у країнах ЄС), базове знання німецької мови (або студент на момент подачі заяви повинен почати вивчати німецьку мову).
Цілий рік ведеться набір на молочні, свинячі і змішані ферми

Картинка страны
Німеччина

 Студентське стажування в Німеччині є унікальною можливістю для студентів аграрних ВНЗ отримати досвід роботи за кордоном. На програму приймаються студенти як після проходження стажування в Данії, так і без досвіду роботи за кордоном. Для участі в програмі необхідно мати  базові знання англійської або німецької мови (надання спеціального сертифіката не потрібно). Німецька програма, в поєднанні з однією з інших наших програм, дасть вам можливість подати заявку на пост-студентську практику в Швейцарію, а також на роботу в такі країни як Канада, Австралія, Нова Зеландія і Данія.

Цілий рік ведеться набір на молочні та свинячі ферми

Картинка страны
Норвегія

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Quisque feugiat massa vitae ipsum venenatis, quis consequat dolor scelerisque. Etiam sapien velit, condimentum ut fringilla ac, elementum sit amet nulla. Aliquam tristique sapien non mi pulvinar vehicula eu non tellus. Morbi faucibus accumsan ipsum, sed pharetra magna tempus et. Quisque rhoncus pulvinar risus vel rutrum.

Mauris ligula magna, consequat eu mauris non, elementum egestas turpis. Vestibulum facilisis condimentum orci nec elementum. Vestibulum sodales, mauris nec vehicula tempus, quam libero fringilla nunc, vel ultricies lectus est ac lectus. Suspendisse malesuada elementum magna vel placerat. Nunc scelerisque semper mauris nec ornare.

Donec libero augue, maximus in mollis sit amet, ultrices egestas turpis. Integer eget malesuada purus. Etiam elit erat, dignissim a felis ac, sodales bibendum ante. Sed cursus vulputate facilisis. Morbi sed ex purus. Pellentesque rhoncus tortor at pharetra molestie.